E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Tahta Kurdu İlaçlama

Ana Sayfa > Haşere Türleri , Slaydır > Tahta Kurdu İlaçlama

tahta-kurdu-ilaclama

TAHTA KURDU İLAÇLAMALARININ PÜF NOKTALARI

Tahta kurdu evlerimizde çok sık olarak bulunur. Çünkü evlerimizde çok sayıda eşya ve ürün vardır. Doğada da ağaçların içerisinde yaşarlar. Bu nedenle kendilerine ait sert ve korumalı kabukları vardır. Bu kabukları sayesinde kendilerini soğuktan, sıcakta, saldırıdan korurlar. Boyutları 1cm ve 2cm olarak değişir. Ahşapları ve ağaçları kemirmeleri ağızlarındaki sert yapıdan kaynaklanır. Bu ürünleri yedikleri için mikrobik canlılar olarak bilinirler. Yumurtalarını genel olarak ağaç içerisine bıraktıkları için doğar doğmaz mikrop taşıyan canlılardır. Bu mikroplarını diğer canlılara da bulaştırabilirler. Bazı yerlerde mobilya kurdu, zehirli böcek, kemirgen, bitki böceği olarak bilinir. Tahta kurdu yumurtadan çıkınca normal isminle anılır.

Sonrasında tahta kurdu yavrusu ismini alır ve olgunlaştıktan sonra siyah tahta kurdu olarak görülebilir.  Bu haşerenin ilaçlaması çok zordur. Çünkü ahşap ürünlerin ve ağaçların içlerinde bulunurlar. Bu böcek ilaçlama yapılırken bitkiye, çevreye ve diğer canlılara zarar verilmemesi gerekir. Bu nedenle ilaçlama firmamız tahta kurduna en etkili ilaçları kullanır. Bunların dışında tahta kurdu 6 ayağa sahiptir. Ağız kısmındaki anteni tüm tehlikeleri algılar. Bu sayede insanların olduğu yerde bulunmaz. Sadece gece çeşitli zararlar verir. Tahta kurdunun ortamda bulunması bile zarar vermeye sebep olur. Çünkü tahta kurdu kısa sürede ortama mikropları bulaştırır.

Geceleri aktif oldukları için sizler hastalıklara yakalanabilirsiniz. Sizde bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız ilaçlama firmamızın tahta kurdu ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle ahşap ve ağaç ürünleriniz kolay, kolay zarar görmez. Hem de sizler daha sağlıklı, hijyenik ortamlarda yaşarsınız. Bunları göz önüne de bulunduracak olursak tahta kurdu ilaçlama hizmetini firmamız teknolojik yöntemler ile yapmaktadır. Sizde ilaçlama firmamızın tahta kurdu ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.