E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Tahtakurusu İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Tahtakurusu İlaçlama

tahta-kurusu

TAHTAKURUSU İLAÇLAMALARI ETKİLİ 

Tahtakurusunun vücudu toplam üç katmandan oluşur. Her katmanından farklı ayakları vardır. 1mm boyutu vardır. Tahtakurdu hem insanlardan, diğer canlılardan kan emer. Hem de eşyaları kemirerek yaşar. Aç kaldığında iki yıla kadar yaşayabilir. Tahtakurdunun adından da anlaşıldığı gibi tahtaları sürekli olarak kemirir ve çeşitli sesler çıkarır. Çok küçük olduğu için bunları asla yakalayamayız ve bulamayız. Çoğalmalarına da asla yetişilemez. Aklımıza gelmeyecek kadar türleri vardır. Tahta kurdu insanların kanlarını emmeden önce ufak kabartılar bırakır. Bizler bu kabartıları kaşıyarak kanamalara yol açarız ve tahtakurdu da bu sayede beslenir. Bir farklı olarak bu canlılar evcil canlılarımızın üstünde yaşarlar. Bu canlılar sadece bizim beslediklerimiz değildir.

Bunların dışında diğer kümeslerde, ağırlarda, kulübelerde de bulunurlar. Hassas bir yapıya sahip olduğu için güneş ışığına maruz kalırlar. Bu nedenle geceleri avlanırlar ve yaşarlar. Gündüzleri ise uyurlar ya da saklanırlar. Hastalıklarını bizlere direk bulaştıran canlılardır. Aynı zamanda konakçılar ile beslendikleri için bu canlılardan aldıkları mikropları da bizlere bulaştırırlar. Sonuç olarak bizler hem seslerinden hem de salgın hastalıklarına yakalanabiliriz. Ortalama 250 yumurta bıraktıkları için sürekli çoğalırlar. Bu bazı dönemlerde sık görülebilir ve en önemlisi karanlık ortamlarda yaşadıkları için yumurtalarını, kendileri asla önlenemez.

Sizde tahtakurdu haşeresinden etkilenmek istemiyorsanız ilaçlama firmamızdan tahtakurusu ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama firmamız güvenilir, tüm böcek ilaçlarını bulunduran, kesin ve kalıcı sonuçlar veren, ilaçlamayı yapan kişilerin eğitimini almış bireylerden oluşması ilaçlama firmamızca önemli tutulur. Bunların dışında tahtakurusu ilaçlama hizmetini günün her saati alabilirsiniz. Dilediğiniz saatte bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Böylelikle tahtakurusundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sizde ilaçlama firmamızdan tahtakurusu ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.