E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Tarla Faresi İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Tarla Faresi İlaçlama

tarla-faresi-ilaclama

TARLA FARESİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Tarla fareleri diğer farelere göre farklıdır. Ne zaman, nerede bulundukları belli olmaz. Çünkü sürekli yaşam alanları tarlalardır ve otçul olarak yaşarlar. Enleri kısa, boyları 15–18 santimetreye kadar uzamaktadır. Diğer farelerden bir farkı da çok sayıda çoğalmalarıdır. Dışarıda bulundukları için kartal, şahin, tilki, köpek tarafından avlanırlar. Kendilerini korumak için yeraltı yuvaları yaparlar. Bu nedenle tarla fare ilaçlamaları çok zordur. Tarla fareleri korkarak kaçmazlar, gerektiğinde insanları ısırabilirler. Bunları direk olarak yapmasalar bile tarladaki ürünleri yiyerek de yapabilirler. Bu döngüye bizlerde tabi olabiliriz ve sonuç olarak salgın hastalıklar, gripler, zehirlenmeler ortaya çıkar.

Bir farklı şekilde tarla fareleri ürünleri tohum aşamasında yerler. Sizlerde bunları yaşamak istemiyorsanız ilaçlama firmamızın tarla faresi ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında uzman ekiplerimiz sizlere gerekli tüm bilgileri verirler ve firmamız uzman ekip bulunduran, çeşitli teknolojik yöntemleri kullanan, gerektiğinde birden fazla ilaçlama yapan, ilaçlamalarımızda uygun maliyet sunan, çevreye zarar vermeden ilaçlama yapan, birinci sınıf müşteri memnuniyetini sağlayan bir firmadır. Bunların dışında birçok müşterilerimiz bizlere güven ile ilaçlama yaptırmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise tehlikelere karşı önlemler alamayabilirler.

Çünkü yeni açılan ilaçlama firmaları uzman ve tecrübeli ekipler bulunduramazlar. Bunların dışında yasal olmayan ilaçlama firmaları Sadece tarla faresi ilaçlama hizmeti verirler ve bunlar yasal yöntemler ile yapılmaz. Bu nedenle yasal ilaçlama firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizde ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızın tarla faresi ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle tarla faresi kemirgenlerinin tüm zararlarından kurtulabilirsiniz. Aksi takdirde tarlanızdaki tüm ürünlere zarar verebilirler. Ürünlerinizi kurumasına, geç çıkmasına, oluşmamasına sebep olurlar. Sonuç olarak tüm ürünlerinizi verimsiz şekilde alarak zararlar edebilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.