E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Tatarcık İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Tatarcık İlaçlama

tatarcik-ilaclama

TATARCIK İLAÇLAMA KURUMU

Tatarcıkların görüntüsü sivrisineklere benzerler ve sinek türleri arasıda yer alırlar. Toplam 6 ayağı vardır. Ağız kısımlarına iğneleri vardır. Bu iğneler aynı zamanda hortum görevini görür. İnsanlardan aldıkları kanları bu şekilde emerler. Siyah ve kırmızı renklerde görülürler. Bu renkler parlak olarak görülmez. Sadece mat renklerde görülürler. Kırmızı renkte olan tatarcıklar olgun tatarcık olarak bilinir. Çünkü kan ile beslenmeyi sağlarlar. Lağımlarda, lavabolarda, kümeslerde, pis sularda, kirli yerlerde, topraklarda ve pek çok mikroplu alanlarda bulunurlar. Tatarcık sokmaları ve kan emmeleri çeşitli hastalıkları da beraberinde getirir. En önemli hastalıkları zehirlenmeler ve ateşli hastalıklardır.

Ateşli hastalıklarından bir tanesinde yakalandığınızda ateşiniz çok yüksek dereceye kadar çıkar. Diğer hastalıkları ise tatarcık humması, grip, salgınlar, insan vücuduna mikrop bulaştırarak bağırsak kurtların oluşması, çıban olarak bilinir. Zehirlenmeler sonucunda iştahsızlıkta görülebilir. Gündüzleri ışığa maruz kaldıkları için hareket etmeleri zorlaşır. Bu nedenle tatarcıklar geceleri aktif olurlar. İlaçlamalar da genel olarak geceleri yapılır. Sizde bunları göz önünde bulundurarak ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. İlaçlama firmamızın tatarcık ilaçlama hizmeti kalıcı yöntemler ile yapmaktadır. Kalıcılık sağlanması için ilaçlama firmamız birinci sınıf ilaçları kullanır. Bunların yanı sıra ilaçlama yapılmadan önce uzmanlarımız kontroller yaparlar. Bu kontrollerde hangi ilaçlamanın yapılması ve ortamdaki tatarcık sayısıdır.

İlaçlama firmamız tatarcık ilaçlama hizmetini yaparken sıvı yöntemleri tercih eder. Çünkü sıvı yöntemler etkisini hem daha çabuk gösterir. Hem de her alana ilaçlar kısa sürede yayılır. Sizde bizlerden tatarcık ilaçlama hizmetini alabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan tatarcık ilaçlama hizmeti alacaksanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle kısa sürede tatarcıklardan kurtulabilirsiniz. İlaçlama sonrası beş, altı saat zaman diliminde ilaçlama ortamına giremezsiniz. Sonrasında sağlıklı alanlarınıza geri dönebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.