E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Tespih Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Tespih Böceği İlaçlama

tespih-bocei-ilaclama

TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA YAPILIR

Tesbih böceği adınla anlaşıldığı gibi çok ayaklı bir haşeredir. Çok fazla türü olduğu için boyutları sürekli değişmektedir. En küçük boyları 1mmdir. En büyük boyutları ise 3cmdir. Tesbih böceğinin göründüğü kadar sert bir kabuğu yoktur. En ufak tehlikeyi sezdiğinde tesbih şeklinde yuvarlanır ve kendini kapatır. Çok sayıda ayağının olduğu kadar ayakları tüylüdür ve tüm mikropları üstlerine çekerler. Siyah kabuğunun olması da mikroplu yerlerde gezdiğinin bir göstergesidir. Banyolarda, lavabolarda, lağımlarda ve diğer mikroplu alanlarda bulunurlar ya da bitki köklerinde bulunurlar. Bu nedenle hem insanlara hem de bitkilere zarar verir.

Geceleri aktif oldukları için bazı türleri insan kanı ile de beslenir. İnsanları ısırmasalar bile üzerinde gezindikleri için salgın hastalıklar bulaştırırlar. Tesbih böceğinin dışkıları her yerde olabilir. Bunları görmezden gelerek bizler üzerinde etki yaratırlar. Evlerimize gelmeden önce toprak altında yaşarlar ve diğer haşereleri yerler. Bu da iki katı salgın hastalık demektir. Sizde bu canlıları engellemek istiyorsanız tesbih böceği ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. İlaçlama firmamız tesbih böceği ilaçlama hizmetini en iyi şekilde vermektedir. İlaçlama firmamız kurulduğu günden beri teknolojiyi takip etmiştir.

Bu nedenle tüm ilaçlamalarımız kısa sürede etkisini gösterir. Profesyonel ekiplerimizde operatör belgeleri, yasal belgeler ve eğitim sertifikaları bulunmaktadır. Aynı zamanda tesbih böceği ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlara vermekteyiz. Diğer ilaçlama firmalar ise sizlerden yüksek fiyatlar talep edebilir. Bunların dışında diğer ilaçlama firmaları profesyonel ekip bulundurmazlar ve ya bulundursalar bile yasal olmayan yöntemler ile ilaçlama yaparlar. Bu ilaçlamalarda sizi olumsuz etkileyebilir. Sizde diğer firmaların ilaçlamalarına ve yüksek fiyatlarına tabi kalma istemiyorsanız ilaçlama firmamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızın tesbih böceği ilaçlama hizmetini almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.