E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Uzman Böcek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Uzman Böcek İlaçlama

uzman-bocek-ilaclama

 UZMAN BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

Böcekler insanlar ve diğer canlılar için çoğu zaman tehlikeli varlıklardır. Kene gibi tehlikeli bir böcek insanları öldürebilmektedir. İnsanlar haşerelerin bu zararlı durumlarından kurtulmak için çeşitli yollar aramaya başlarlar. Küçük bir araştırmadan sonra sorunlarını giderebilecek bir meslek dalının yani böcek ilaçlama firmasının bu işler için hizmet verdiği anlaşılır.Böcek ilaçlama firması insanların bu korkulu rüyası haline gelen haşereleri yok etmek amacı ile hizmet vermektedir. İlaçlama firmaları bu sektörde hizmet verebilmek için çok basit gibi görünse de aslında hayat kurtarıcı bazı kriterleri yerine getirmiş olması gerekmektedir. Bu kriterlerden en önemlisi Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsattır.

Çünkü her ilaçlama firması bakanlık onaylı ruhsatı alamaz. Ruhsatı hak etmek için oldukça önemli aşamalardan geçilmesi gerekmektedir.Özellikle yaz mevsiminde sayıları hızla artan haşerelerden kurtulmak için ilaçlama firmalarına çok önemli bir görev düşmektedir.Evinizi ilaçlatmayı düşündüğünüzde öncelikle ilaçlama firmalarını çok iyi bir şekilde araştırmak gerekmektedir. Firmanın daha önceki tecrübelerine bakılarak yaptıkları işlere ne derece önem verdikleri anlaşılmaktadır. Firmanın elemanları ilaçlama konusunda çok iyi bir eğitim alması şarttır. Her zirai ilacın her böcek türünde aynı etkiyi bırakmadığı için böcek cinsine göre ilaç seçimi yapılmalıdır.

İlaçları kullanan elemanların maske, eldiven, elbise gibi özel kıyafetleri giyinmesi sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. İlaçlama öncesinde, esnasında ve sonrasında neler yapılacağının çok iyi bilinmesi ve bunların müşteriye açık bir şekilde anlatılarak tereddütlerin giderilmesi sağlanmalıdır. İyi bir ilaçlama firması haşereleri yok etmek için bilgili, tecrübeli olmalı, doğaya ve insan sağlığına önem vermelidir. Bakanlık ilaçlama firmalarına tüm bu durumları göz önünde bulundurarak eğitim vermektedir.Yasal olmayan böcek ilaçlama firması sayısı da oldukça yüksek düzeylerdedir. Fakat verdikleri hizmet kalitesi çok düşük seviyelerdedir. Kullandıkları zirai ilaçlar insan sağlığını tehdit etmektedir. Fiyatı ve özellikleri ne olursa olsun yasal ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.