E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Yaban Arısı İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Yaban Arısı İlaçlama

yaban-arisi-ilaclama

YABAN ARISI İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Yaban arıları diğer arılara göre çok tehlikelidir. Diğer arılar insanları soktuktan sonra hemen ölürler ve etkiler fazla değildir. Fakat yaban arıları istedikleri kadar insanlara zarar verirler. Halk arasında eşek arısı olarak ta bilinirler. Yaban arıları tüm haşerelere zarar verirler ve kendi türlerindeki arılara da zarar verirler. Boyutları 3-4cmdir. Dünyanın her yerinde görülebilirler. Yaban arıları yeşillik alanlarda, ormanlarda, bahçelerde, tarlalarda çok fazla görülür.

Evlerinizin etrafında yuva oluşturdukları zaman toplu saldırılar yaparlar ya da evinizdeki tüm glikozlu ürünleri yerler. Bu türleri kızdırdığınızda sizleri ölümlere kadar sürükleyebilir. Sürekli çoğaldıkları için önlenemez bir yayılma söz konusu olur. Baş kısmında 2 adet antenleri bulunur. Bu antenler sayesinde tüm tehlikelere karşı tepki gösterirler. Uçan haşere grubuna girdikleri için yakalanamaz ve hızlarına yetişemez. Özellikle yaz aylarında çok sık görülürler. Çünkü kışın ormandaki çiçeklerden beslenirler. Yazın ise yetersiz gelen yiyecekler onları tam olarak besleyemez. Bu nedenle sizlerin evlerinize gelirler. Eğer bu canlıları korkutacak, kovacak bir hamlede bulunursanız sizlere toplu olarak saldırırlar. Yaban arıları öldüklerinde bile zehirlerini salgılayabilirler.

Bunları önleyebilmek için ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. İlaçlama firmamızın yaban arısı ilaçlama hizmeti her yerde etkili olmaktadır. İlaçlama firmamız tüm detayları düşünerek ilaçlama yapmaktadır. Arılar uçan canlılar oldukları için nerede oldukları belli olmaz ve yuvaları olmadığında yeni kovan yapmaları çok kolaydır. Bu yüzden uzman ekiplerimiz yaşam alanlarınız tüm her yerini ilaçlar. İlaçlama firmamızın yaban arısı ilaçlama hizmeti oldukça teknolojiktir. Tüm bu hizmetleri en düşük fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı konularda aksaklıklar yaşatabilirler. Bunlar yasal ilaçlar ile yapılmayan ilaçlardır. Bu yüzden çeşitli kazalar çıkabilir. Bu ilaçlar insan sağlığına direk olarak etki etmektedir. Sizde ilaçlama firmamızın yaban arası ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.