E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Yılan İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Yılan İlaçlama

yilan-ilaclama

YILAN İLAÇLAMA KESİN ÇÖZÜM 

Yılanlar hiçbir haşere canlısını benzemez. Çünkü diğer haşere gruplarına zarar vermeden saldırmazlar. Fakat yılanlar doğası gereği soğukkanlı canlılardır. Bu canlılar suda, karada, toprakta her yerde yaşayabilirler. Bun nedenle evlerimizin etrafında bulunurlar. Yılanların bazı türleri yarı omurgalı, diğerleri de omurgalı canlı grubunda yer alır. Yılanların zehir’i çok tehlikelidir. İnsanları soktuğunda direk kan durur ve ölümler başlar. Yılanların Dünya’da çok fazla türü vardır. Günümüzde hala daha bilinmeyen türlerine rastlanılmaktadır. Yılda 2–3 defa deri değiştirirler ve farklı renklerde oldukları içi avlarını çok iyi yaparlar. Hem etçillerdir hem de otçullardır. Evlerimizin etrafında bulunan türleri çıngıraklı yılan, zehirli yılan, yeşil yılan, kör yılan olarak bilinir.

Fakat yaşam alanları genelde toprak atında olduğu için birçoğu etrafımızda bulunmaktadır. Bunlar belirli zamanlarda ortaya çıkarlar ve insanlara korkmadan zarar verirler. Boğmaları ve zehirlemeleri çok tehlikeleridir. Dünya da anakonda diye adlandırdığımız yılan türleri 14 metreye kadar uzamaktadır ve sivri dişleri vardır. Yılanlar yumurta ile çoğalırlar ve yumurtalarının çıkma aşamasında ortadan kaybolurlar. Eğer yumurta çıkma aşamasında ortamda bulunurlarsa kendi yavrularını yerler. Kendi yavrularını bile yiyebilen soğukkanlı canlılardır. Sizde yılanların etkilerine maruz kalmak istemiyorsanız ilaçlama firmamızdan yılan ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İlaçlama firmamız tüm personelini profesyonel olarak yetiştirir. Bakanlığın onayladığı birinci sınıf ilaçları, teknolojik yöntemleri, uygun fiyatı, istenilen müşteri memnuniyetin, kalıcı ilaçlamayı, kaliteyi, uygunluğu, haşere bilgisi olan uzman ekibi bir arada bulundurur. Diğer ilaçlama firmaları ise sizlere direk olarak yüksek maliyet sunarak müşteri memnuniyetini yok sayarlar. Müşteri memnuniyetini sizler diğer firmalardan tam olarak alamayabilirsiniz. Bu yüzden bizleri tercih ederseniz kesin sonuçlar veren ilaçlamalar gerçekleşir. Sizde ilaçlama firmamızın yılan ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yılan ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.